Levné byty k pronájmu v okrese Olomouc

Pronájem bytu 2+KK s lodžií v Olomouci, ul. Jílová

Pronájem bytu 2+KK s lodžií v Olomouci, ul. Jílová o výměře 42m2 nacházející se v 7.patře panelového domu po revitalizaci. Byt se pronajímá zařízen nábytkem vč. ledničky. Nová koupelna s vanou, plastová okna a plovoucí podlahy. Volné od 1.2.2019. Kauce 15.000,-Kč.

6 900 Kč/měsíc • Olomouc

Pronájem bytu 1+KK v centru Olomouce , ul. Opletalova

Pronájem bytu 1+KK v centru Olomouce, ul. Opletalova o výměře 26m2, nacházející se ve 2.patře. Byt je po kompletní rekonstrukci a pronajímá se kompletně zařízen nábytkem (dvojpostel, stul, skříň,židle) a spotřebiči (lednička a pračka). Volné ihned.

8 300 Kč/měsíc • Olomouc

Pronájem bytu 1+kk ul. Karafiátová, Olomouc - Neředín

Pronájem bytu 1+kk ul. Karafiátová, Olomouc. Dům po celkové, byt po částečné rekonstrukci, kuchyňská linka s ledničkou a el. vařičem, po dohodě možno dovybavit. Pokoj s parketami a monumentálním výhledem na město, v předsíni prostor na vestavnou skříň. Topení a ohřev vody dálkově, platby energií...

8 800 Kč/měsíc • Olomouc

Pronájem bytu 1+KK s lodžií a parkovacím stáním v Olomouci, ul. Rokycanova

Pronájem bytu 1+KK s lodžií a parkovacím stáním v Olomouci, ul. Rokycanova o výměře 30m2, nacházející se ve 3.NP. Jedná se o byt v novostavbě kompletně zařízený nábytkem vč. spotřebičů. K dispozici sklep, parkovací stání v suterénu s vjezdem na dálkové ovládání. Volné ihned. Kauce 20.000,-Kč.

11 000 Kč/měsíc • Olomouc

Doporučujeme